UKRAINE UA
ІнформаціяInfo
 Products  Support and others

Умови використання

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ САЙТА, БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЬ З УМОВАМИ ВИКОРИСТАННЯ. Використовуючи даний ресурс Ви підтверджуєте згоду з умовами використання. Якщо Ви не приймаєте умови використання, будь ласка, не користуйтесь даним сайтом. Ми залишаємо за собою право міняти умови використання в будь-який час. Тому, будь ласка, періодично перевіряйте наявність змін. Якщо Ви продовжуєте використання даного ресурса, це означає, що Ви згодні з внесеними змінами.

Авторські права, торгові знаки та інші права на промислову власність.
Авторські права, торгові знаки та інші права на промислову власність. Цей сайт, всключаючи весь вміст, графіку, коди і програмне забезпечення і різні поєднання або інтергації всього вмісту, графіки, кодів і програмного забезпечення є предметом авторських прав, запатентованим ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand ("ALPINE"), всі права захищені. Будь-яке використання, зберігання, зміна або передрук зображень, графіки, символів, логотипів, аудіо та відео записів або текстових документів у будь-якому форматі і в будь-якій комбінації, що знаходяться на цьому сайті, можливо тільки за приватною письмовою згодою компанії ALPINE, і може бути змінено в будь-який час .

Слова "Alpine" і "Alpine Europe", логотип Alpine з п'ятьма похилими смугами, імена, зображення, і фотографії продукції Alpine і аксесуарів є власними знаками ALPINE. Ці знаки, і будь-яка їхня імітація не можуть бути використані в будь яких цілях без попередньої письмової угоди з компанією ALPINE. Вся інформація розміщена на цьому сайті не є ліцензованою або обмеженою правами власності компанії ALPINE або який-небудь третьої сторони.

 

Обмежена відповідальність

Ви погоджуєтесь використовувати будь-яку інформацію з цього сайту на свій ризик. Компанія ALPINE не може бути визнана відповідальною за пошкодження і шкоду нанесену в результаті доступу або неможливості доступу або під час використання або неможливості використання цього веб-сайту або, від того, що Ви скористалися інформацією, отриманою на сайті. Компанія ALPINE дуже ретельно підбирала інформацію, доступну на цьому сайті. Вся інформація використовується тільки для цілей компанії ALPINE та огляду її продукції. Ми не даємо гарантію, того що на сайті представлена повна інформація. За додатковою і більш повною інформацією про наші продукти, будь ласка зв'яжіться з нами.

 

Посилання

Посилання на зовнішні веб-ресурси наведені для зручності користувачів. Ми не гарантуємо безпеку переходу за вказаними посиланнями. Крім цього компанія ALPINE не дає підтвердження інформації яка там міститься. Компанія ALPINE не несе відповідальності за зміст такого роду сайтів або зобов'язань за пошкодження чи шкоду, отриману в результаті використання зовнішніх ресурсів, або будь-які інші форми проблем.

 

Закордонні споживачі

Вся продукція представлена на цьому сайті представлена виключно з метою реклами продукції доступної тільки в межах Європейського союзу. Компанія ALPINE не надає інформації, що ця продукція доступна в будь то інших регіонах. Ті, хто здійснює доступ до цього сайту з країн, які не перебувають на території Європейського союзу, роблять це з власної ініціативи та відповідальні за недотримання місцевих законів.

 

Правові норми

Усі позови і правові спори пов'язані з цим сайтом або його використанням регулюються відповідно до законів Федеративної Республіки Німеччини, крім положень приватного міжнародного права та угоди Організації Об'єднаних Націй з міжнародної торгівлі. Всі права захищені. Використання цього сайту означає вашу згоду з Умовами використання.

 


 

Захист інформації

При користуванням нашим ресурсом, у Вас може запитуватися персональна інформація. Відповідати чи ні на такі питання - це Ваше добровільне рішення. Ваші персональні дані будуть збережені і використані згідно з відповідним законом про захист доданих даних.

Отримана персональна інформація, буде використана для забезпечення контактів і для відповідей на Ваші запити. Використання ваших даних для консультацій, досліджень ринку або маркетингових досліджень буде проводитися тільки з Вашої повної згоди.

Ваша згода щодо вище зазначених призначень так само передбачає передачу даних іншим компаніям, пов'язаним з  ALPS ALPINE EUROPE GmbH, Alpine Brand або третім особам згаданим в угоді. В іншому випадку, будь-якої передачі інформації не буде зроблено.
Вашу угоду може бути анульовано в будь-який час. Для цього Вам потрібно, звернутися до нас

Analysis by WiredMinds

Our website uses counting pixel technology provided by WiredMinds GmbH (www.wiredminds.de) to analyze visitor behavior. In connection with this, the IP address of the visitor is processed. The processing occurs only for the purpose of collecting company based information such as company name, for example. IP addresses of natural persons are excluded from any further processing by means of a whitelist. An IP address is not stored in LeadLab under any circumstances.

While processing data, it is our outmost interest to protect the rights of natural persons. Our interest in processing data is based on Article 6(1)(f) GDPR. At no time is it possible to draw conclusions from the collected data on an identifiable person.

WiredMinds GmbH uses this information to create anonymized usage profiles of the visit behavior on our website. Data obtained during this process is not used to personally identify visitors of our website.

Hosting

Our website is hosted by Mittwald CM Service GmbH & Co. KG, Königsberger Straße 4-6, 32339 Espelkamp, so that personal data stored on our platforms is transmitted to this processor or its servers. The server is located within the EU.

Of course, we have concluded a data processing agreement with them in accordance with Art. 28 GDPR.

 


 

Вихідні дані

Контактна інформація / Відповідальні за даний веб-сайт

ALPS ALPINE EUROPE GmbH
Alpine Brand

Ohmstraße 4

85716 Unterschleißheim

Germany

 

Tel: +49 (0)89 - 32 42 64 - 0

Fax: +49 (0)89 - 32 42 64 - 241

 

торговий реєстр Мюнхен, HRB 255899

Виконавчий директор

Masami Aihara
Wilfried Baumann
Sascha Kunzmann
Yasushi Motokawa